Back to Top

DEV-UPDATE 1.0

AnotherWay > DEV-UPDATE 1.0

Well, veluojantis update..

Atsirado keletas nauju MOB rūšių,nauji mob’ai pokolkas neturi jokiu skill/special attack’u, pagerintas mob’u pathfindingas.

Pagalvojau pakeisti mob daužimo META, dar neaišku kaip atrodys serveriui išėjus, bet pokolkas vizija tokia – daugiau aktyvaus daužimo, t.y Diablo-like monstru daužimas t.y daug mob’u, lengviau daužomi..

Raptors
Updated Zombies
Scorpions
Ravagers

Nusprendžiau šokti didžiuli šuoli i priekį per šia vasarą.

originalių klasiu dizainas buvo labai prastas, ir būdavo sunku subalansuoti/surasti gerą sprendimą nesugadinus klasės, visi buvo pripratę prie tu klasiu ir kažką stipriai pakeitus butu tiesiog nužudyta klasė, tai nusprendžiau kad ši karta bus apytiksliai 4~ klasės su visiškai naujais skill’ai, kitokiom metom, kitaip žaidžiamos, svetainėje yra class charts. Buvo mintis klasėm daryti specializacijas, kad galėtum pasirinkti tarp PVZ.: Subtelity Rogue ( MALEE ) ir Outlaw Rogue ( RANGED ).

Atsirado nauji stat – Weapon Attack Speed, ir spell power nuo kuriu scalinsis skill’ai. Nežinia kas bus su dexterity, nuo praeito sezono jis buvo išjungtas ir tiesiog reikalavimas item’am.